Referencje

Nasze  referencje:

 

Scan4844

Zaświadczenie STRABAG Sp. z o.o.

Toruń 26.10.2015

... Prace wykonywane przez firmę SIGMATEQ POLSKA zostały wykonane z należytą starannością, zgodnie z wymaganiami inwestora oraz dokumentacją techniczną, charakteryzowały się dobrą jakością oraz były realizowane terminowo, co świadczy o fachowości i rzetelności tej firmy.

Na tej podstawie udzielamy referencji Firmie SIGMATEQ POLSKA polecając ją jako odpowiedzialnego wykonawcę robót związanych z dostawą i montażem stalowych barier ochronnych.

Piotr Ludwig
Dyrektor Oddział Toruń

 

 

Scan4846

Zaświadczenie Transport Spedycja GRABOWSKI

Świdnica 27.10.2015

Z przyjemnością polecamy Firmę SIGMATEQ POLSKA z siedzibą w Poznaniu, jako partnera w biznesie w zakresie dostawy i montażu barier ochronnych. Chcielibyśmy podkreślić wysoki poziom, dobrą organizację i co za tym idzie wysoki profesjonalizm powstałem współpracy.

Kontrahent dostarczył i zamontował na naszym obiekcie w Słubicach 224 mb barier ochronnych SP-05/4 wraz z zakończeniami. Zamontowane bariery cechuje wysoka jakość wykonania a zamówienie zostało wykonane w wyznaczonym terminie, profesjonalnie oraz zgodnie z ustaleniami.

Współpraca przebiegła bez zastrzeżeń. Mając na uwadze powyższe możemy rekomendować SIGMATEQ POLSKA jako solidnego i wiarygodnego kontrahenta.

Tomasz Grabowski

 

 

Scan4845

Zaświadczenie TRAKCJA PRKiL SA

Wrocław 04.11.2015

... Prace zostały wykonane z należytą starannością oraz zgodnie z warunkami umowy i obowiązującymi uregulowaniami prawnymi. Współpraca z wykonawcą przebiegała prawidłowo.

Marek Mazur
Z-ca Dyrektora Finansowego

 

 

Scan4843

Zaświadczenie BUDMIX Sp. z o.o.

Wąsoskie Holendry 10.11.2015

...W trakcie współpracy firma SIGMATEQ POLSKA wykazała się rzetelnością, fachowością, wysokimi kwalifikacjami zatrudnionego personelu, dobrą organizacją pracy oraz właściwą współpracą z naszą firmą. Bariery wykonane zostały z należytą starannością, zgodnie z wymaganiami inwestora oraz dokumentcją i specyfikacjami technicznymi.

BUDMIX Sp. z o.o. nie wnosi żadnych zastrzeżeń do jakości robót i rekomenduje firmę SIGMATEQ POLSKA jako solidnego wykonawcę stalowych barier ochronnych.

Tomasz Kasiewicz
Prezes Zarządu BUDMIX SP. z o.o.

 

 

Certyfikat VR - montaż.pdf

Zaświadczenie VOLKMANN & ROSSBACH GmBH & CO KG

Montabaur 02.09.2012

Firma VOLKMANN&ROSSBACH GmBH & CO KG potwierdza, że firma SIGMATEQ z Poznania została autoryzowanym montażystą systemów barier ochronnych produkowanych przez naszą Firmę.

Firma SIGMATEQ wykonuje montaż systemów barier zgodnie z wytycznymi stosowania barier ochronnych oraz z obowiązującymi normami EU 1317.

Liliane Krafczyk
Key Account Manager Eastern Europe